Тест по картинці: дізнатися психологічний стан і зрозуміти, що тривожить

Швидко продивись цю картинку і обери той тип круга з візерунком, який найбільше сподобався. Не замислюйся над сенсом візерунку надто довго, це погіршить точність результату. Найточнішим він буде, якщо обирати без будь-якого аналізу, просто інтуїтивно.

А тепер давай подивимось, на що вказує твоя відповідь.

Круг №1

Тебе сміливо можна назвати чуттєвою людиною, яка ідеально підходить у якості вірного і найбільш підходящого друга майже для будь-кого. При спілкуванні люди не бояться відкритися тобі і розказати будь-яку, навіть найбільш заховану таємницю. Іншими словами — у тебе непогано виходить бути психологом без профільної освіти. Але ти часто забуваєш, що крім проблем оточуючих є твоє власне життя з усіми його унікальними подіями, проблемами чи успіхами. Тому над цим потрібно працювати. Як і над тим, щоб не давати зловживати вашою добротою.

Круг №2

Ти — людина, яка дуже добре вміє будувати спокійну і гармонійну атмосферу у житті навколо себе. Душевна рівновага твоєї особистості — це причина заздрощів багатьох оточуючих, які психологічно не стабільні і страждають від цього. Твоє відношення до життя нагадує відношення геймера до комп’ютерної гри, тому тебе мало задіває більша частина проблем. Але є і проблема: тобі потрібно вчитися помічати і цінувати позитив від світу і наявних у ньому людей. Завдяки цьому вдастся розворушити ті емоції, які дійсно допоможуть помітити фарби життя, від яких ти вже відвик.

Круг №3

Постійна заклопотаність у собі і самоаналіз — це твої основні характеристики. Тобі досить складно почути думки оточуючих і прислухатись до них. Твій особистий мікросвіт і довіра лише до своїх думок — це і хороша і погана особливість одночасно. Але через це ти досить часто і гостро відчуваєш самотність. Це проявляється всюди — від дому, до робочого чи учбового колективу. Тобі здається, що знайти когось, хто тебе розуміє, нереально. Але варто спробувати, вийти із зони комфорту, почати спроби знайти нових друзів або близьких.

Круг №4

Цей круг найчастіше обирають найбільш добрі із можливих типів людей. Ти завжди допомагаєш, ніколи не відмовляєш нужденному. Тебе цінують за те, наскільки ти неконфліктна людина, яка часто допомагає вирішувати конфлікти інших. Але проблема у тому, що занадто часто ти забуваєш про себе, віддаючи всього себе іншим. З цим потрібно щось робити, інакше рано чи пізно прийде втома, яка може змінити тебе на повну протилежність — перевтомлену і “вигорівшу” особистість без особливих емоцій.

Круг №5

Круг чесних і справедливих людей. Якщо ти обрав цей варіант, то відносишся до особистостей, з якими всі завжди тягнуться до кооперації, спільних проектів і договорів. Від тебе ніколи не чекають підвоху і повністю тобі довіряють. Ти чесно і в очі кажеш все, що думаєш. Але іноді це переростає у проблему, коли краще промовчати замість того, щоб сказати правду. Твоя чесність і прямолінійність потребують тренувань для контролю у деяких моментах життя.

Круг №6

Круг кар’єристів, тих, хто любить керувати і має безкінечні амбіції по життю. Ти відносишся до того малочисельного типу людей, які при діяльності віддаються їй повністю, відчувають задоволення від роботи і її результату. Праця для тебе — це хобі, за яке ти отримуєш платню. Але іноді це переростає у проблему, коли тобі важко розмежувати роботу і звичайне життя. Відсутність балансу — основна проблема, яка потребує вирішення.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Тест по картинці: дізнатися психологічний стан і зрозуміти, що тривожить