Тест онлайн

Пройдіть легкий тест і дізнайтеся більше про свій характер. Експрес-тест чудово підходить для проходження і наодинці, і в компанії. Його можна провести навіть для дитини. Дізнайтеся більше про себе та свій характер. Можливо, знайдете для себе якісь важливі підказки, що наблизять до реалізації цілей і здійснення бажань.

Подивіться уважно на зображення. Перед вами 6 різних варіантів неба. Виберіть саме той, що найбільше сподобався, а після цього ознайомтесь із тим, що він у собі таїть. Не потрібно рахувати відповіді й бали, гаяти час на питання та варіанти. Усе дуже просто: вибрали, прочитали, та й усе.

Відповіді до тесту

Відповідь 1:

«Світає, край неба палає», — писав колись Кобзар. Так і ваш характер — яскравий, сильний, енергійний. Ви борець за правду, який не терпить ні лицемірства, ні подвійних стандартів. Саме тому до вас часто звертаються за порадою друзі.

Ви намагаєтеся не показувати слабкість, тому здаєтеся дещо грубою людиною. Насправді ж ви просто не вмієте розкривати, що вам болить. Ви чудовий друг, відповідальний колега, але платите за це дуже високу ціну, приховуєте себе справжнього — сентиментальну й делікатну людину.

Відповідь 2:

Ви спокійна людина. Нікуди не поспішаєте, ніде не запізнюєтесь. Усе через те, що маєте врівноважений характер. Ви не любите конфліктні ситуації, намагаєтесь їх уникати. Умієте постояти за себе та рідних, якщо потрібно.

Ви приязні, завжди прийдете на допомогу, дасте корисну пораду. У вас м’який характер. Будь ласка, залишайтеся такими якомога довше: ви робите світ кращим.

Відповідь 3:

Чесно кажучи, небо тут більше нагадує хмару диму від вибуху. Якщо вибрали цей варіант — ви емоційна людина. Звикли швидко ухвалювати рішення, різко реагуєте на критику. Активні й запальні. Поруч з вами часто буває складно, а все через шалений темп життя.

Спробуйте хоча б день ліниво пролежати на дивані під фільми та попкорн. Розслабтеся, адже через надто активну життєву позицію ви можете втратити розуміння серед друзів. Чи складний у вас характер? Так, складний, але він має безліч чудових рис: незалежність, віру в людину, любов до життя… Одним словом, ви — скарб.

Відповідь 4:

Якщо вподобали цей варіант — ви дуже допитлива людина. У вас неймовірна жага до нових знань і пригод. Саме тому поруч з вами ніколи не буває нудно. Ваші друзі — це ваше натхнення. Якщо ви залишитеся наодинці з собою більш ніж на день, то відразу засумуєте.

Духовне для вас важливіше, ніж матеріальне. У роботі вам до вподоби чесна конкуренція. Не виключено, що ваш ліпший друг — ваш конкурент на високу посаду. Але іноді ваша поведінка нагадує поведінку малої дитини: «не хочу», «не буду» тощо. Через це з вами часом важко.

Відповідь 5:

Блискавиця свідчить, що ви замкнута людина, не виставляєте емоції напоказ. Але це все через те, що ви неймовірний емпат і добре відчуваєте біль та страждання інших. Замкнутість — це своєрідна спроба захиститися.

Ви любите побути на самоті в роздумах, почитати, подивитися канське кіно, випити келих дорогого вина. Як там у Лермонтова у вірші: «вічно холодні, вічно бездонні», та не для всіх. Ті, кому ви довіряєте, знають, що ви добра й чемна людина.

Відповідь 6:

Понад усе ви цінуєте свободу. Вам подобається, коли життя збалансоване, а не розмірене. Усього має бути порівну: робота, відпочинок, родина, радість, сум. Ви ніколи не панікуєте, якщо вам погано — проведете час наодинці з собою, але в депресію не зануритесь.

Кожен хотів би бути вашим другом чи родичем. Це тому, що ви дуже турботлива людина. Ви пам’ятаєте всі важливі дати й дні народження, даруєте суперові подарунки, посидите з дітьми друга, якщо потрібно, або принесете ліки з аптеки, і вам не потрібна причина — достатньо просто попросити.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Тест онлайн