Тест на визначення емоційного стану

Тест допоможе розібратися з емоціями, що зараз вами керують. Він унікальний тим, що не займає багато часу, а ще його можна повторно проходити. Тест на емоційний стан за кольорами підходить абсолютно для кожного (вік та стать не важливі).

Як правильно проходити тест на емоційний стан? 

1.     Відкладіть усі справи на декілька хвилин. 

2.     Зосередьтесь на собі, своїх думках. 

3.     Погляньте на зображення з квітами, перед вами 6 варіантів горщиків. Оберіть той, що найбільше подобається.4.     Читайте відповідь до тесту.

ВІДПОВІДІ ДО ТЕСТУ

  1. Червоний колір — це колір тривоги. Ваш емоційний стан нестабільний, ви не контролюєте власні емоції. Ви, наче маятник, що впадає у крайнощі. Саме зараз краще відмовитись від виснажливої роботи та відпочити. Якщо можете, візьміть невеличку відпустку, щоб відновити власні сили та заспокоїтись.
  2. Ви перебуваєте у прекрасному настрої. Про це свідчить спокійна кольорова гама квітів та горщика. На якісь незначні невдачі ви не звертаєте увагу, тому не засмучуєтесь через дрібниці. Вас надзвичайно складно вивести з рівноваги.  Саме зараз найкращий час для розв’язання давнішніх проблем.
  3. Блакитний колір квітів символізує безтурботність. Якщо ви обрали цей варіант, скоріш за все зараз ви перебуваєте у стані легкої закоханості.  Ви у чудовому настрої, емоційний стан стабільний. Що робити? Все дуже просто: насолоджуйтесь життям та власним щастям.
  4. Жовтогарячий та жовтий символізують смуток, журбу. Депресивний емоційний стан, у якому ви зараз перебуваєте, може затягнутися. Намагайтеся переключити увагу, проведіть час у компанії друзів. Одним словом, робіть все, щоб змусити себе посміхатися. Можливо, варто звернутись до психолога за допомогою.
  5. Ви сповнені енергії та готові гори звернути. Ви контролюєте свої емоції та бажання. Саме зараз можна почати втілювати мрії у життя. Хотіли подорожувати? Вперед! В пріоритеті кар’єра — є всі шанси досягти чималих успіхів.

Минуле заважає вам йти далі. Відпустіть всі образи, щоб знову відчути радість та легкість. Зараз вами керують емоції, хочеться справедливості, вибачень. Потрібно знайти у собі сили робити кроки вперед. Залиште усі біди, це не ваша проблема.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Тест на визначення емоційного стану