Психологічний тест: “Зілля мрії”

Кожна людина хоча б раз у житті мріяла побувати у казковому або фентезійному світі. Давайте на хвилиночку уявимо, що вам вдалося втілити цю мрію. Завдяки цьому можна пройти напрочуд цікавий тест, який дозволить зрозуміти особливості вашої психіки. 

Подивіться на картинку і максимально швидко оберіть той тип зілля, який би ви спробували б перш за все у фентезійному всесвіті.

Вічна молодість

У своєму житті ви віддаєте перевагу постійності, стабільності, а також відсутності занадто великої кількості нововведень за короткий час. Ви з тих людей, які оберуть помірний темп життя. Також ви являєтесь консерватором по своїй натурі. Але все це формує також одну позитивну рису — вам добре вдається берегти те, що ви маєте. Ви майже ніколи не втрачаєте щось хороше через свої помилки чи недалекоглядність.

$ 1 000 000 готівкою

Ви відноситесь до людей, яких можна назвати життєвими реалістами. Надмірна мрійливість — це те, що вам не знайоме. Життя ви бачите таким, яким воно насправді є і сміливо дивитесь на всі його підводні камені. Завдяки цьому життя рідко завдає вам емоційні удари, що робить з вас готову до всього особистість, яка впевнена у собі, може бути наставником для менш досвідчених або “психологічним рятувальником” для менш емоційно стійких.

Вміння дихати під водою

Ви — справжній мрійник. Ви досить часто продумуєте майбутнє і своє місце у ньому. Але при цьому вам досить складно “спускатися з небес на землю”. Але, тим не менш, завдяки далекоглядності, ваші “довгограючі” плани майже завжди приречені на підсумковий успіх.

Вміння подорожувати у часі

Ви належите до людей, які полюбляють максимально гострі відчуття, яскраве життя і відсутність монотонності. Також вас можно назвати людиною-однолюбом, яка надає перевагу стабільним і довгим стосункам. Але, при цьому, поза любовними відносинами, ви за постійний рух і регулярні зміни темпів, обстановки, можливостей. Стояти зі своєю коханою людиною на одному місці, без розвитку, це не для вас.

Вміння ставати невидимкою

Ви — особистість, яка на даний момент має певні страхи і, можливо, комплекси. Досить вірогідно, що ви прагнете вийти за межі актуального кола своїх соціальних контактів або хочете інших суттєвих змін. Кращим варіантом зараз буде — подивитися страху в очі. Є великі шанси на те, що він перестане вас переслідувати.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психологічний тест: “Зілля мрії”