Психологічний тест: розкрий свої неусвідомлені страхи по картинці

Пропоную пройти черговий психологічний тест, що дасть зрозуміти свої основні підсвідомі страхи. Просто подивись на картинку та швидко скажи, що вдалося побачити першим.

Якщо ти побачив ніж

Якщо першим упав в око ніж, то твій основний страх на цей час — можливі хвороби. Проти ознак іпохондрії обов’язково треба боротися, щоб не перетворювати кожен свій день на щось сіре й тривожне. Нагадай собі: якщо ти нормально почуваєшся, у тебе нічого не болить і немає ніяких фізичних ознак проблем зі здоров’ям, то постійно переживати про це — контрпродуктивна трата часу. 

А якщо тобі справді погано або маєш побоювання, то замість того, щоб психологічно виснажувати себе, просто сходи до лікаря. Будь-яка правда краща за самонакручування без точного розуміння проблеми.

Якщо ти побачив гусеницю

Гусеницю найчастіше вибирають люди, які бояться потойбічних сил. Найчастіше подібні фобії — результат давнього впливу на нестійку дитячу психіку страшних історій, фільмів тощо. Слід якнайчастіше нагадувати собі, що ти вже дорослий, а всього того, чого ти боїшся, насправді не існує. А якби було інакше, це б давно й чітко зафіксували, а не передавали з вуст у вуста або через підроблені відео поганої якості.

Якщо ти побачив метелика

Метелик — вибір людей, які дуже бояться зради. Не потрібно занадто перейматися, цей страх є багато в кого. Тим більше дуже важко довіряти, коли тебе вже колись зрадили, а ти повністю довіряв. Але варто розуміти, що не всі однакові: якщо тебе обдурила конкретна людина одного разу, це абсолютно не означає, що ти більше не зустрінеш людей, які на 100% варті твоєї довіри.

Якщо ти побачив яблуко

Яблуко найчастіше помічають люди, які бояться смерті. Цей страх стосується не тільки власного життя, а й життя близьких людей. Скоріш за все тобі вже доводилось переживати втрату важливої людини, і це завдало сильного болю. Але дай собі час: він допоможе зрозуміти, що найкраще цінувати кожен момент і не зазирати в майбутнє. Бо життя, на жаль, не вічне у всіх.

Якщо ти побачив муху

Муха — вибір тих, хто найбільше боїться такого явища, як бідність. Скоріш за все тобі добре знайомі переживання в життєві моменти, коли з’являються фінансові труднощі. Найкраще в такій ситуації — самомотивування й розуміння, що в тебе є досвід. Основні проблеми в минулому, а зараз ти маєш усі можливості й навички для того, щоб бути фінансово стабільною людиною.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психологічний тест: розкрий свої неусвідомлені страхи по картинці