Психологічний тест “Пізнання себе через ворота”

Пропоную до увагу читачів мого блогу новий цікавий психологічний тест. Цього разу вам потрібно подивитися на шість різних воріт-порталів і обрати той варіант, через який найбільше хочеться пройти “на ту сторону”. Не думайте надто довго. Дайте собі 5-6 секунд і оберіть щось одне, навіть якщо сильно сумніваєтесь між декількома варіантами.

А нижче буде невелика розшифровка того, про що говорить ваш вибір.

Ворота-портал №1

Вибір досить впевненої у собі людини. Ці ворота обирають особистості, які майже на 100% самодостатні і можуть гордитися своїм почуттям гідності. Ви ніколи не займалися цілеспрямованим пошуком любовних відносин або дружби. Але, при цьому, люди самі до вас тягнуться. Ви — людина-магніт, яку багато хто поважає, а інші беруть за приклад.

Також про вас можна сказати те, що ви відноситесь до людей, які не люблять поступатися і дуже цінують індивідуальну свободу дій, думок, переконань. Це гарно поєднується з працелюбністю і цілеспрямованістю, які роблять вас якщо не дуже успішною людиною, то точно потенційно однією з лідируючих особистостей навкруги.

Ворота-портал №2

Вибір спокійних людей. Тиша і самотність — це для вас благо, а не проблема чи “прокляття”. По життю ви надаєте перевагу мовчазним діям і не любите, коли багато говорять, але нічого не роблять. Також вам властиве вміння вислухати і дати непогану пораду будь-кому, хто за нею звернеться.

Ваша допомога завжди цінується тими, кому була надана. Тому навкруги вас завжди є багато друзів і знайомих, котрі з’являються у житті майже без зусиль. Інтелект і емпатичність — це те, що виділяє вас серед інших.

Ворота-портал №3

Людина-посмішка — це те, що можна сказати про людей, які обирають цей тип воріт. Оптимізм, енергічність, випромінення внутрішньої сили особистості завжди були і будуть властиві вам. У вас завжди був смак до життя і вміння цінувати його по-справжньому. Саме тому найчастіше ви берете максимум із того, що можна отримати в актуальний момент і в наявній ситуації.

При цьому ви розумієте, що немає ідеальних людей. Тому вам вдається спокійно приймати недоліки оточуючих. А будь-які неприємності чи постійна конкуренція у соціумі вас не гнітить, а навіть підбадьорює.

Ворота-портал №4

Вибір дуже непередбачуваних, спонтанних і непостійних особистостей. Ваші постійні коливання настрою — це те, що різко змінює темпи життя і його цілі. Вони можуть повернути все на 180 градусів буквально за 5 хвилин. Тим не менш такий бунтарський дух і авантюризм роблять ваше життя дуже цікавим і непередбачуваним. А також — створюють за якийсь рік чи два стільки можливостей і розвилок долі, які не зустрічаються деяким людям і за все життя.

Великий недолік один — комфортно вам буде лише з такою ж особистістю, як ви. Іншим буде надто складно рухатись в одному темпі і не відстати “на повороті”.

Ворота-портал №5

Вибір тих, хто вибрав девізом по життю уникання будь-яких складнощів і любить спокійне, розмірене життя без стресів, ризику і зайвих проблем. Постійність і безтурботність — це те, що подобається вам більше за все. І вас не турбує, що деякі люди можуть назвати подібний ритм життя нудним, бо ж ви самі розумієте, що важливий саме особистий комфорт і особистий погляд на реальність.

“Навіщо все ускладнювати” — головне ваше запитання по життю у моменти, коли ви бачите заклопотаність оточуючих по тим чи іншим причинам.

Ворота-портал №6

Вибір людей-одинаків, котрі не дуже довіряють оточуючим. У таких особистостей зазвичай буває всього декілька друзів, але вони не страждають від цього, їм достатньо. Постійні нові знайомства — це не про них. Мінімалізм і простота у фізичному світі, а також велика увага до внутрішнього світу (як свого, так і близьких) — це майже основа життєдіяльності тих, хто обрав ці ворота. При цьому вони дуже цінують думку друзів/сім’ї. А на те, що говорять всі інші їм просто плювати.

Залишити коментар

Підписатиcя на наші новини та заходи

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психологічний тест “Пізнання себе через ворота”