Психологічний тест “Пізнання себе через ворота”

Пропоную до увагу читачів мого блогу новий цікавий психологічний тест. Цього разу вам потрібно подивитися на шість різних воріт-порталів і обрати той варіант, через який найбільше хочеться пройти “на ту сторону”. Не думайте надто довго. Дайте собі 5-6 секунд і оберіть щось одне, навіть якщо сильно сумніваєтесь між декількома варіантами.

А нижче буде невелика розшифровка того, про що говорить ваш вибір.

Ворота-портал №1

Вибір досить впевненої у собі людини. Ці ворота обирають особистості, які майже на 100% самодостатні і можуть гордитися своїм почуттям гідності. Ви ніколи не займалися цілеспрямованим пошуком любовних відносин або дружби. Але, при цьому, люди самі до вас тягнуться. Ви — людина-магніт, яку багато хто поважає, а інші беруть за приклад.

Також про вас можна сказати те, що ви відноситесь до людей, які не люблять поступатися і дуже цінують індивідуальну свободу дій, думок, переконань. Це гарно поєднується з працелюбністю і цілеспрямованістю, які роблять вас якщо не дуже успішною людиною, то точно потенційно однією з лідируючих особистостей навкруги.

Ворота-портал №2

Вибір спокійних людей. Тиша і самотність — це для вас благо, а не проблема чи “прокляття”. По життю ви надаєте перевагу мовчазним діям і не любите, коли багато говорять, але нічого не роблять. Також вам властиве вміння вислухати і дати непогану пораду будь-кому, хто за нею звернеться.

Ваша допомога завжди цінується тими, кому була надана. Тому навкруги вас завжди є багато друзів і знайомих, котрі з’являються у житті майже без зусиль. Інтелект і емпатичність — це те, що виділяє вас серед інших.

Ворота-портал №3

Людина-посмішка — це те, що можна сказати про людей, які обирають цей тип воріт. Оптимізм, енергічність, випромінення внутрішньої сили особистості завжди були і будуть властиві вам. У вас завжди був смак до життя і вміння цінувати його по-справжньому. Саме тому найчастіше ви берете максимум із того, що можна отримати в актуальний момент і в наявній ситуації.

При цьому ви розумієте, що немає ідеальних людей. Тому вам вдається спокійно приймати недоліки оточуючих. А будь-які неприємності чи постійна конкуренція у соціумі вас не гнітить, а навіть підбадьорює.

Ворота-портал №4

Вибір дуже непередбачуваних, спонтанних і непостійних особистостей. Ваші постійні коливання настрою — це те, що різко змінює темпи життя і його цілі. Вони можуть повернути все на 180 градусів буквально за 5 хвилин. Тим не менш такий бунтарський дух і авантюризм роблять ваше життя дуже цікавим і непередбачуваним. А також — створюють за якийсь рік чи два стільки можливостей і розвилок долі, які не зустрічаються деяким людям і за все життя.

Великий недолік один — комфортно вам буде лише з такою ж особистістю, як ви. Іншим буде надто складно рухатись в одному темпі і не відстати “на повороті”.

Ворота-портал №5

Вибір тих, хто вибрав девізом по життю уникання будь-яких складнощів і любить спокійне, розмірене життя без стресів, ризику і зайвих проблем. Постійність і безтурботність — це те, що подобається вам більше за все. І вас не турбує, що деякі люди можуть назвати подібний ритм життя нудним, бо ж ви самі розумієте, що важливий саме особистий комфорт і особистий погляд на реальність.

“Навіщо все ускладнювати” — головне ваше запитання по життю у моменти, коли ви бачите заклопотаність оточуючих по тим чи іншим причинам.

Ворота-портал №6

Вибір людей-одинаків, котрі не дуже довіряють оточуючим. У таких особистостей зазвичай буває всього декілька друзів, але вони не страждають від цього, їм достатньо. Постійні нові знайомства — це не про них. Мінімалізм і простота у фізичному світі, а також велика увага до внутрішнього світу (як свого, так і близьких) — це майже основа життєдіяльності тих, хто обрав ці ворота. При цьому вони дуже цінують думку друзів/сім’ї. А на те, що говорять всі інші їм просто плювати.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психологічний тест “Пізнання себе через ворота”