Психологічний тест онлайн

Психологічний тест, який розповість більше про ваш характер. Виберіть на малюнку зображення, що лякає вас найбільше.Цей тест доволі цікавий тим, що потрібно вибрати саме те зображення, що найбільше вас лякає. Куди ви нізащо не пішли б? Спробуйте вийти з зони комфорту, щоб ліпше зрозуміти свої бажання.

Відповіді до тесту

Відповідь 1:

Занедбане приміщення, яке колись було дуже розкішним, на вигляд справді моторошне. Якщо для вас найстрашнішим із запропонованих виявився саме цей вхід, упевнено можна сказати, що ви сильні духом. Ви раціональний аналітик від природи й людина слова.

Навколо себе ви вибудували дуже багато емоційних бар’єрів. Через це людям важко знайти спільну мову з вами. Якщо будете ставитися легше до всього, що відбувається, то ваше оточення суттєво розшириться. Другом вам може стати далеко не кожен. Ви чітко розрізняєте слова «товариш», «друг», «знайомий».

Ви бажаєте жити в ідеальному суспільстві, але натомість краще почати сприймати все як є. Не ідеалізуйте людей, щоб потім не розчаровуватись.

Відповідь 2:

Сходи до підвалу — класична картина для фільму жахів. Що такий вибір свідчить про вас? По-перше, ви обожнюєте життя у всіх його проявах. По-друге, для вас украй важливо брати максимум від кожного дня: роботу, стосунки, емоції. По-третє, ви легко піддаєтеся паніці.

На відміну від більшості, ви турбуєтеся про стан свого здоров’я. Здорове харчування, прогулянки на повітрі, йога та спорт — ви завжди в русі. Поруч з вами інші хочуть змінюватись на краще.

Найбільші страхи — смерть і невідомість. Найліпша порада для вас: перестаньте очікувати від майбутнього щось погане. Уявіть, що там безліч приємних сюрпризів, і чекайте на них. Рекомендовано більш оптимістично ставитися до життя, вірити в диво й радіти дрібницям.

Відповідь 3:

Печера, лід, темрява й холод — якщо ви вважаєте, що це найстрашніший вхід, то зараз у вас «біла смуга» в житті, як дивно це не звучало б. Ви такі щасливі, що боїтеся втратити це щастя. Вибір свідчить про страх розчарування.

Ви не любите залишатися на самоті, адже тепло й любов близьких зігрівають і дарують натхнення. Тобто якщо поруч немає «своїх людей», ви наче птах з одним крилом.

У вас великі плани на майбутнє, багато амбіцій, мрій та ідей. Але складається таке враження, що це все ви робите для оточення, а не для себе. Подумайте, чого насправді бажаєте ви!

Відповідь 4:

Вхід з вулиці до будинку — це як спроба зазирнути до себе в душу. Це винятковий випадок, адже більшість людей боїться відкривати для себе світ, а ви чомусь не відкриваєте себе для людей. Можливо, був гіркий досвід у минулому, але кожен має такі невдачі.

Ви боїтеся самопізнання, але дарма. Ті, хто вас знає особисто, скажуть, що ви щедра та добра людина. Ви як ніхто вмієте відчувати біль. Саме тому ваші слова підтримки окриляють людей.

Такий вхід могла вибрати чесна й працьовита людина. Ви чудово справляєтеся з усіма труднощами та є прикладом для інших. Не бійтеся зазирнути до себе. Друзі зрозуміють і підтримають. Пропрацюйте старі травми з психологом, щоб по-новому дивитися на світ.

Відповідь 5:

Ви людина, яка боїться тунелю, але не боїться таємничих дверей, криги та сходів, що ведуть до темряви. Важко говорити. Вас узагалі важко аналізувати. Усе через те, що ви постійно змінюєте думки, цілі, мрії. Нагадуєте джерело, яке активно б’є, фонтанує та виходить з берегів.

Вам не вистачає впевненості в собі та стабільності. Якщо ви будете наполегливіші, то 90% ідей будуть реалізовані. Доводьте справи до кінця. Якщо бракує сил і часу, не бійтеся їх делегувати!

Проявляйте більше любові до близьких. Їм мало вашої уваги, адже постійний вир подій, у якому перебуває ваша персона, не залишає ні хвилинки для рідних.

Відповідь 6:

Сині двері за сімома замками — що вони говорять про свого обранця? Синій є символом стабільності. Ви, спокійні та величні, — наче води Тихого океану. Але не забуваймо про те, що океан таїть у собі безліч небезпек і секретів. Наявність замків показує, що ви контролюєте емоції та взагалі добре тримаєте себе в руках.

А ще ви неохоче впускаєте людей у своє життя (тут усе символічно, адже синій — це холодний колір; якщо він імпонує, то ви відсторонена людина). Живете у своєму світі, будуєте його самостійно.

Вам потрібно більше відпочивати й відпускати образи. Почніть з малого: навчіться відмовляти людям, щоб не порушити свою зону комфорту. Тоді й замки на дверях не знадобляться.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психологічний тест онлайн