Психологічний тест: “Дізнайся про свою особистість більше по картинці”

Подивись на цю картинку розслабленим поглядом і особливо не задумуючись скажи, що найперше ти побачив. Нижче буде невелика розшифровка, яка допоможе зрозуміти тонкощі твоєї психології і погляду на оточуючий світ.

Якщо ти побачив крокодила

Ти відносишся до креативних людей і нестандартних особистостей. Тобі легко вдається бачити безліч неймовірних тонкощів у тому, що більшість назве звичайним. Монотонне життя — це не для тебе, тому що жага до нових емоцій міститься у твоїй глибинній натурі. Змінити роботу, місто проживання, чи інші усталені речі моментально, без роздумувань, за один день — це для тебе легко. Завдяки цьому ти завжди відкритий до нових можливостей, знайомств, пригод.

Якщо ти побачив скелі

Скелі — вибір більш консервативних людей, які надають перевагу стабільному і поміркованому життєвому ритму. Ти можеш змінювати своє життя, але робиш це повільно, обережно, без “різких рухів”. Комфортна атмосфера — це одну з основних твоїх правил для життя, тому будь-які зміни ти багато разів перевіряєш і втілюєш тільки тоді, коли на 100% впевнений у їх ефективності. 

Є немало людей, які назвуть тебе нудним, але це не проблема, бо є безліч інших, котрі тягнуться до тебе саме через твою якості, серед яких переважають: надійність, прогнозованість, стабільність, передбачуваність і цілеспрямованість.

Якщо ти побачив потяг

Потяг — це те, що помічають особистості, котрі все своє життя знаходяться у пошуку і навіть отримують від цього процесу неабияке задоволення. Постійне вивчення різних сфер, наук, культур, мов і іншого приносять тобі значне задоволення. А сам процес самовдосконалення і навчання, як такого, асоціюється у тебе з дійсно повноцінним життя. Бо без цього і життя — не життя. Але є і мінус — ти дуже сильно розпорошуєш сили і увагу. Рідко віддаєшся повністю чомусь одному. Часто це призводить до того, що результат значно гірше, ніж міг би, враховуючи твій потенціал. 

Якщо ти трішки зменшиш свої “апетити” до вивчення різних сфер і опанування як можна більшої кількості знань, життя стане ще більш якісним. Достатьо лише грунтовно подумати над тим, що тобі найбільше до вподоби з твого довгого списку цілей і справ.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психологічний тест: “Дізнайся про свою особистість більше по картинці”