Проєкції підсвідомості

Тест, що підкаже, які пріоритети та життєві цінності для вас є найважливішими. Проходження не займе багато часу, а відповіді допоможуть краще зрозуміти себе. Тест унікальний ще й тому, що його можна повторно проходити час від часу.

Отже, щоб пройти тест на визначення пріоритетів, залиште на хвилинку будь-які справи, та уважно погляньте на зображення. На малюнку, що зараз перед вами є п’ять песиків різних порід. Все, що потрібно, обрати того, який найбільше симпатизує. Далі читаєте, які цілі та пріоритети “приховані” у тваринці, яку обрали.

  1. Пес 1 

Забарвлення тваринки нагадує офісний костюм. Вуха насторожені — готові слухати, зір зосереджений — ви уважні до деталей. Для вас у пріоритеті робота та власна кар’єра, а самореалізація понад усе. Вам важливо знайти справу свого життя та присвятити їй весь свій час. 

  1. Пес 2

Зверніть увагу на цього охайного та доглянутого песика. Одразу помітно, що він (чи вона) улюбленець родини. Якщо ваш ви інстинктивно обрали тваринку №2, це говорить про те, що ваш найбільший пріоритет — це родина та гармонійні стосунки із близькими. Ви вмієте створювати затишну атмосферу у домі та навколо себе.  

  1. Пес 3

Під номером “3” пес породи хаскі. Як відомо, у цих собак дуже сильні природні інстинкти, їх важко дресувати. Якщо обрали його, це означає, що найважливішим у житті ви вважаєте відданість своїм переконанням. Оточення може вважати вас дещо впертою людиною. Хоча для вас просто життєво важливо відстоювати свої інтереси.

  1. Пес 4

Колі — одна із найдружелюбніших порід собак у світі. Якщо вам імпонує ця тваринка, то головною цінністю у житті ви напевно вважаєте дружбу. В пріоритеті вечір у компанії добрих старих товаришів, ніж час наодинці з книгою. Друзі — ваше джерело енергії та натхнення.

  1. Пес 5

Мопси — що приховується за цим вибором? Мопс, якби дивно це не звучало,  —  це “сірий кардинал”. За безневинною зовнішністю приховується сталевий характер. Якщо ви обрали цей варіант, то на перше місце у житті ставите справедливість. Ви надзвичайно сильна духом людина, а ще дуже рідко йдете на поступки. Саме одвічна боротьба за справедливість та захист слабких надають вам життєвих сил.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Проєкції підсвідомості