Проекційний тест онлайн

Цікавий і легкий тест «Яка ви жінка?». Дізнайтеся, яка ви натура, лише вибравши одне з трьох зображень. Цей тест — чудовий варіант відпочинку в компанії колежанок.

Щоб пройти його, достатньо вибрати картинку, яка найбільше сподобалася. Покладіться на інтуїцію.

Жінка № 1

Про що говорить жінка на малюнку? Вона єдина в русі, має головний убір і дивиться не на вас. Таке враження, що їй просто не до вас. Але психологи кажуть про інше. Вибрати таку персону могла лише господиня й берегиня сімейного вогнища.

Ви вмієте гармонійно поєднувати всі сфери життя — родину, роботу, — ще й час на себе знаходите. Завжди маєте вигляд на всі 100%, усміхнена, в гарному настрої.

Ви не зациклюєтеся на проблемах і невдачах, радієте життю. З вами приємно й комфортно. Чоловіків приваблює ваша енергія. Від таких, як ви, не йдуть, бо ви справжній скарб.

Жінка № 2

Загадкова й романтична дама, що поправляє зачіску. Сукня напівпрозора, розлітається — доволі грайливо. Про що це свідчить? Ви — пристрасна натура, сексуальна. Чоловіки тягнуться до вас, наче ті метелики на вогонь.

Ви відчуваєте свою сексуальність, знаєте, як за допомогою усмішки, доброго слова приборкати хмурого невігласа. Саме цього у вас можуть повчитися подруги.

Ви вмієте отримувати задоволення від життя й від стосунків, живете за покликом серця. Водночас ви прагнете до духовної просвітленості. Це лише на перший погляд, але ви можете скласти враження легковажної. Насправді ви вірна, вдячна, вдумлива особистість.

Жінка № 3

На перших двох зображеннях леді були вдягнені в чорне на червоному тлі. У третьому варіанті навпаки: на жінці червона сукня й ледь помітний чорний фон. Це свідчить про те, що ви заповнюєте своєю енергією простір.

Для багатьох ви ідеал. Ви раціональна, жіночна, чуттєва. Прекрасна подруга, ідеальна дружина, виняткова мама.

Ви не шукаєте половинку, навпаки: вам необхідна цілісна особистість поруч, і нею є ви самі. Сучасна інтелектуалка, успішна бізнесвумен — це також усе про вас. На роботі викладаєтеся на 100%, саме тому вас цінує начальство.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Проекційний тест онлайн