Хто ви: тест на основі малюнків дерев

На цьому малюнку зображено декілька різних типів дерев. Всі вони відрізняються як зовнішнім виглядом, так і типом кореню. Перегляньте їх і, довго не задумючись, оберіть якесь одне. Відповідь допоможе трішки краще зрозуміти те, хто ви і який тип характеру маєте.

Дерево №1

Варіант, який обирають впевнені у собі особистості. Ви —досить стабільна особистість, яка надійно відчуває своє місце у цьому світі. Тим не менш ви не потребуєте розуміти реальність у цілому. Вам достатньо поверхневого розуміння більшості речей. А те, що не піддається освоєнню чи видозміні під вас, ви просто приймаєте таким, яким воно є.

Оточуючі цінують у вас вміння бути гарним другом. Ви піклуєтесь про близьких і деяких знайомих так, наче вони частина вас. Про вашу вірність і надійність говорять всі, хто добре з вами знайомий. Але це призводить до того, що часто ви настільки піклуєтесь про когось, що забуваєте про себе.

Дерево №2

Варіант, який обирають рішучі особистості. Ви не можете прожити і тижня, щоб не спробувати щось нове, навіть якщо справа досить ризикована або не надійна. Але можливі проблеми — це не те, що знижує ваш запал або лякає вас. Все це допомагає бути універсальною людиною, яка постійно отримує багато знань із різних сфер і застосовує їх, щоб бути ефективною у більшості починань.

Дерево №3

Варіант, який обирається людьми, яких називають мрійниками. Ви — людина, яка часто розмірковує над сенсом буття. При цьому ви досить часто проявляєте свої емоції, навіть якщо хотілося б їх замаскувати. Тим не менш ви відноситесь до людей, які міцно тримають життя у своїх руках. Ви приймаєте важливі рішення виключно самостійно і не любите нав’язування або непрошених порад. 

Ваша внутрішня сила допомагає вгадувати правильні варіанти вирішення проблем і задач по життю. Але мрійливість часто заводить вас у ситуації, які є ризиковими.

Дерево №4

Варіант, який обирається найбільш незалежними особистостями. Вам напрочуд важко жити в одному місці і проживати життя у стабільному ритмі. Праця на одній роботі і стабільне підняття по кар’єрним сходинкам — це також не про вас. Найбільш комфортно вам у стані подорожуючої людини, яка постійно змінює як місце проживання, так і атмосферу буття. 

Навіть якщо у вас зараз ще немає такої можливості, треба задуматись над першими маленькими спробами подорожей і пізнання світу. А у перервах вам точно сподобається читати цікаву літературу і дивитися атмосферне кіно.

Дерево №5

Варіант, який обирається максимально різноплановими натурами, які часто перебувають у внутрішньому конфлікті своїх бажань, переживань, думок. Вам властиві такі якості, як: оригінальність і сила натури. Але, разом с цим, вас досить легко душевно ранити необережним словом або критикою. 

Але людей притягує ваша чесність, а також віра у справжнє кохання і дружбу. А про вашу романтичність і прагнення шукати близьку людину хоч і все життя, ходять справжні легенди.

Дерево №6

Варіант людей-одинаків. Ви відноситесь до типу людей, які завжди нав’язують своє розуміння краси, комфорту, правильних дій і іншого. Любите, щоб все було по-вашому. Такі атрибути соціальної успішності, як друг чи навіть велика компанія друзів, для вас не принципові. Ви й самі для себе можете бути кращим другом. 

Насолодження самотністю — це почуття, яке вам добре знайоме. Тому ви приділяєте свій час тому, щоб стати краще для самого себе і часто рівняєтесь у цьому на знаменитостей зі схожим типом психіки.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Хто ви: тест на основі малюнків дерев