Хто ви: тест на основі малюнків дерев

На цьому малюнку зображено декілька різних типів дерев. Всі вони відрізняються як зовнішнім виглядом, так і типом кореню. Перегляньте їх і, довго не задумючись, оберіть якесь одне. Відповідь допоможе трішки краще зрозуміти те, хто ви і який тип характеру маєте.

Дерево №1

Варіант, який обирають впевнені у собі особистості. Ви —досить стабільна особистість, яка надійно відчуває своє місце у цьому світі. Тим не менш ви не потребуєте розуміти реальність у цілому. Вам достатньо поверхневого розуміння більшості речей. А те, що не піддається освоєнню чи видозміні під вас, ви просто приймаєте таким, яким воно є.

Оточуючі цінують у вас вміння бути гарним другом. Ви піклуєтесь про близьких і деяких знайомих так, наче вони частина вас. Про вашу вірність і надійність говорять всі, хто добре з вами знайомий. Але це призводить до того, що часто ви настільки піклуєтесь про когось, що забуваєте про себе.

Дерево №2

Варіант, який обирають рішучі особистості. Ви не можете прожити і тижня, щоб не спробувати щось нове, навіть якщо справа досить ризикована або не надійна. Але можливі проблеми — це не те, що знижує ваш запал або лякає вас. Все це допомагає бути універсальною людиною, яка постійно отримує багато знань із різних сфер і застосовує їх, щоб бути ефективною у більшості починань.

Дерево №3

Варіант, який обирається людьми, яких називають мрійниками. Ви — людина, яка часто розмірковує над сенсом буття. При цьому ви досить часто проявляєте свої емоції, навіть якщо хотілося б їх замаскувати. Тим не менш ви відноситесь до людей, які міцно тримають життя у своїх руках. Ви приймаєте важливі рішення виключно самостійно і не любите нав’язування або непрошених порад. 

Ваша внутрішня сила допомагає вгадувати правильні варіанти вирішення проблем і задач по життю. Але мрійливість часто заводить вас у ситуації, які є ризиковими.

Дерево №4

Варіант, який обирається найбільш незалежними особистостями. Вам напрочуд важко жити в одному місці і проживати життя у стабільному ритмі. Праця на одній роботі і стабільне підняття по кар’єрним сходинкам — це також не про вас. Найбільш комфортно вам у стані подорожуючої людини, яка постійно змінює як місце проживання, так і атмосферу буття. 

Навіть якщо у вас зараз ще немає такої можливості, треба задуматись над першими маленькими спробами подорожей і пізнання світу. А у перервах вам точно сподобається читати цікаву літературу і дивитися атмосферне кіно.

Дерево №5

Варіант, який обирається максимально різноплановими натурами, які часто перебувають у внутрішньому конфлікті своїх бажань, переживань, думок. Вам властиві такі якості, як: оригінальність і сила натури. Але, разом с цим, вас досить легко душевно ранити необережним словом або критикою. 

Але людей притягує ваша чесність, а також віра у справжнє кохання і дружбу. А про вашу романтичність і прагнення шукати близьку людину хоч і все життя, ходять справжні легенди.

Дерево №6

Варіант людей-одинаків. Ви відноситесь до типу людей, які завжди нав’язують своє розуміння краси, комфорту, правильних дій і іншого. Любите, щоб все було по-вашому. Такі атрибути соціальної успішності, як друг чи навіть велика компанія друзів, для вас не принципові. Ви й самі для себе можете бути кращим другом. 

Насолодження самотністю — це почуття, яке вам добре знайоме. Тому ви приділяєте свій час тому, щоб стати краще для самого себе і часто рівняєтесь у цьому на знаменитостей зі схожим типом психіки.

Залишити коментар

Підписатиcя на наші новини та заходи

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Хто ви: тест на основі малюнків дерев