Тест: “Дізнайся підсвідомі страхи по картинці”

Привіт всім читачам цього блогу. Сьогодні я знову пропоную вам специфічний тест по картинці. Через зашифровану образність можна зрозуміти те, які підсвідомі страхи переслідують конкретну людину. Для цього потрібно без напруження і особливої уважності подивитися на картинку з цієї статті і запам’ятати, що саме першим потрапило у поле зору. В залежності від цього на тебе чекає особлива індивідуальна відповідь.

Якщо ти побачив дівчинку

Першочергова фіксація на дівчинці може означати, що у ранньому віці тобі довелося пережити сильну психологічну травму. Можливо, цей спогад не дає тобі спокою і сьогодні, у більш зрілому віці. Головна порада у даній ситуації — спробувати прийняти ці негативні емоції як частину минулого досвіду, яка сформувала твою особистість такою, якою вона є. І надалі — піти новою дорогою, яка буде позбавлення заперечення або відмежування від минулого.

Якщо ти побачив метелика

Метелик у більшості випадків — це символ переродження і шансів на початок принципово нового життя. Основне для людини, яка побачила на картинці цей символ — навчитися використовувати шанси, які надає їй життя і навколишній світ (і не боятися діяти, як зараз). Якщо ти зараз знаходишся у депресії чи у поганому психологічному кліматі, потрібно робити все можливе, щоб оминути цей етап і почати втілювати нові життєві цілі.

Якщо ти побачив полуницю

Ті, хто побачив полуницю (яка також символізує образ перевернутого серця) дуже сильно бояться втратити можливість кохання і стосунків. Вони переживають над тим, що їх почуття можуть стати чи перерости в невзаємні. При цьому такі люди дійсно вміють кохати, але занадто бояться невдач при спробах побудувати міцні стосунки. І це відбувається із разу в раз, з різними партнерами. 

Важливо згадати досвід дитинства і проаналізувати те, чи могли чиїсь стороні відносини (наприклад відносини батьків) побудувати для тебе стійкий стереотип про несчасність сімейних відносин.

Якщо ти помітив “череп”

Найбільш зашифрований і ілюзорний символ на картинці, який досить важко помічається. Але якщо ти побачив його, то у тебе є сильний страх перед смертю (своєю чи близьких людей). Бувають періоди життя, коли він повністю відступає і забувається. Але час від часу приступи панічних атак і майже незрозумілого страху повертаються. 

Цей страх нормальний для всіх людей, але у твоєму випадку він надто сильний і затьмарює всі інші почуття. І з цим потрібно щось робити, інакше постійне почуття відсутності повного задоволення від життя не буде покидати тебе.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Тест: “Дізнайся підсвідомі страхи по картинці”