Психологічний тест: “Обраний пейзаж розповість про твій вид темпераменту”

Привіт, моїм улюбленим читачам блогу! Сьогодні підготував для вас новий міні-тест. Цього разу він стосується темпераменту, схильність до якого можна зафіксувати швидким переглядом доступної у статті картинки. Без зайвої уваги до деталей і розглядання обери один з пейзажів цього колажу, який тобі найбільше сподобався. А далі я розкажу те, про що говорить цей вибір.

Якщо ти обрав лісовий пейзаж

Лісовий пейзаж — це вибір меланхоліків. Може здатися, що ти — персонаж, який постійно у поганому настрої і часто перебільшує наявні особисті проблеми. З іншої сторони, ти відносишся до невеликої групи людей з дійсно значним творчим потенціалом. Емоційність, чуттєвість, вразливість, сильне переживання життєвих подій — це все про тебе. Але ці ж характеристики роблять з тебе дійсно творчу особистість, яка непогано може проявити себе у професіях, де це необхідно.

Ти — цілеспрямований і готовий йти до цілі навіть через безліч проблем. У тебе вистачить сил на подолання цього шляху. 

Якщо ти обрав пляжний пейзаж

Пляжний пейзаж — це вибір холериків. Список дійсно твоїх якостей, які будують твій образ: емоційність, активність, прагнення до боротьби і лідерства, бажання домінувати і показувати власний потенціал на 100%. Оточуючі вважають тебе невиправним представником людей, які знаходяться у постійному русі і не можуть заспокоїтися. А ще тобі притаманна нетерплячість у більшості початих справ.

Про твої постійні перепади настрою ходять легенди. Але це не заважає виконувати безліч задач, навантажувати себе для випробувань власного максимуму і досягати результатів, які викликають заздрощі. Це досить незвично, але тобі вдається встигати все — як вдома, так і на роботі.

Якщо ти обрав лісо-гірське озеро з водоймою

Лісо-гірське озеро з водоймою — це вибір сангвініків. Ти відносишся до дійсно життєрадісних людей, котрі по власному бажанню і без нього завжди опиняються у центрі уваги. Бути душею компанії для тебе не проблема. Все завдяки природному оптимізму, почуттю гумору, гострому язику і відважності. Коли кажуть, що на людину ну просто неможливо довго ображатися і доводиться майже все їй прощати — це кажуть саме про таких, як ти.

Ти живеш емоціями і непогано до цього звик. Іноді тебе відвідують і погані почуття, але перевагу ти надаєш саме позитиву по життю.

Якщо ти обрав пейзаж з полем

Пейзаж з полем — вибір флегматиків. Твій тип темпераменту — найспокійніший з усіх. Ти непогано керуєш емоціями, завжди стриманий, незворушний, коли це потрібно, і не схильний до невиправданого ризику. По життю тобі допомагає схильність до розрахунку наперед, низька емоційність (у порівнянні з іншими типами темпераменту) і відсутність поспіху у моменти, коли це не потрібно.

Багато хто може подумати, що ти надто лінивий через цю неспішність, але це не так. Ти робиш той же об’єм роботи і все встигаєш, просто робиш це у плавному режимі з енергозбереженням. Іншим, з їх перепадами працьовитості/ліні важко зрозуміти цю дивну поміркованість.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психологічний тест: “Обраний пейзаж розповість про твій вид темпераменту”