Тест: Приховані особливості вашої особистості

Уважно подивіться на картинку з 9 варіантами очей людини і оберіть той варіант, який припав до уваги найбільше. Не задумуйтесь над завданням занадто довго — просто якнайшвидше виберіть те око, яке сподобалось або привернуло увагу. Ваша підсвідомість надасть більш точний результат, ніж довге розмірковування.

Око №1

Ваша особистість завжди була відкрита до всього нового. Постійні нові знайомства — це те, що приносить вам задоволення, але ви надаєте перевагу тим ситуаціям, коли люди самі з’являються і роблять перший крок назустріч вам. При цьому дуже відверта передача своїх думок, ідей і мрій — це не для вас. Ви любите залишати собі високу ступінь приватності у цьому плані. Але це не заважає вам приходити на допомогу тим, хто потребує цього — як у психологічному, так і у фізичному плані.

Око №2

Вас можна описати, як класичного інтроверта. Провести багато часу у самотності — це не проблема, а щось стандартне. А доволі часто ви навіть отримуєте задоволення від цього. Ви полюбляєте аналізувати життєві ситуації і знаходити зв’язок між причинами та отриманими наслідками. Перебування у світі думок і аналізу для вас — буденність. А результатами обдумування ділитесь обережно та вибірково.

Око №3

Одне з основних ваших життєвих хобі — бути не такою людиною, як усі. Ви полюбляєте виділятися і бути особою, яку точно ніхто не переплутає з кимось іншим. Ексцентричність — це ви. Але у вас немає прагнення ховати це чи якось перероблювати себе. Не дивлячись на те, що ваша поведінка і дії часто не схожі на типові для оточення, ви рідко переживаєте на рахунок того, що подумають оточуючі.

Око №4

Ви досить закрита людина. Навіть близькі люди часто не можуть прогнозувати те, як обернуться ті чи інші ваші плани та цілі наступного разу. По життю у вас майже завжди два типи співвідносин з людьми — вас або взагалі не приймають і не сприймають, або ж приймають вас на всі 100% з тим, які ви є.

Око №5

Якщо вами обрано око під номером 5, то ви досить емоційна людина. Ви відноситись до тих особистостей, які сприймають оточуючу реальність з підвищеною остротою. У більшості життєвих обставин ви прямі і можете без страху сказати людині чи цілій групі людей про своє невдоволення. Агресія для вас також не табу. Але при цьому і сльози, як прояв виплеску емоцій, для вас — не проблема.

Око №6

Часті думки про минуле для вас — це норма. Ви звикли тримати старі події у голові, аналізувати їх і робити чіткі та тверді висновки. Через це вам дуже важко довіряти новим людям, які здійснюють вчинки, аналогічні вчинкам людей із минулого. При цьому ви достатньо рішуча людина, яка добре і самостійно вирішує проблеми та задачі.

Око №7

Ви належите до рідкісного типу особистостей, які легко утримують гармонію із самим собою, оточуючими людьми і світом. Доброта і відкритість — це точно про вас. Ті, хто обирає цей тип ока, являються 100%-ми альтруїстами і завжди з готовністю допомагають людям. При цьому ви розумієте, що іноді доброта зайва, але, все-одно, не можете не робити все можливе для людини.

Око №8

Ви — людина-батарейка. Енергія, напористість, швидкий темп життя — це про вас. Але через це у вас взагалі немає усидчивості і навичок для довгої, кропіткої роботи. 

Око №9

Вам легко вдається аналізувати людей, їх вчинки, поведінку і мотиви. Ви відноситесь до людей, які не є фаховими, але є життєвими психологами. Дати ефективну пораду своєму другу для вас — не проблема. І ця порада дійсно зпрацює. Тому люди вам довіряють як свої думки, так і почуття, а також знання.

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Тест: Приховані особливості вашої особистості