Психолог онлайн

Психолог онлайн

Запишись на консультацію зараз

Чи ефективно працювати з психологом онлайн?

Це так само ефективно, як і зустріч в кабінеті. Щоб надати психологічну допомогу потрібно бачити міміку обличчя, жести, реакції та чути голос. Це все дасть можливість чітко визначити глибинну причину даного стану чи ситуації в якій ви опинились. Все це спеціаліст може побачити та зробити і в онлайн режимі.

Працюю з наступним:

Запишись на консультацію зараз

Кому зручно проходити консультацію онлайн?

Зручно використовувати послугу “психолог онлайн” власникам бізнесу, яким важливо не втрачати час на добирання. Людям, які проживають більше години їзди від центру. Якщо ви проживаєте в іншому місті чи країні. Якщо ви ІТ спеціаліст і вам звично проводити зустрічі по Skype.режимі.

Якщо вдома немає можливості бути на одинці?

У 80% відсотках, коли люди задають це питання, ми все ж знаходимо зазор часу, коли все ж є можливість створити комфортні умови для спілкування. Для решта 20% спільно намагаємось знайти комфортне місце не вдома. Є в досвіді навіть, коли клієнтка сама зверталась до адміністрації навчального закладу, щоб їй дозволили 2 рази в тиждень сидіти в аудиторії і проводити зустрічі. Це був унікальний досвід. Зараз є безліч Хабів, де можна погодинно орендувати приміщення для конференцій онлайн. Ми разом знайдемо спосіб, все буде добре.вам звично проводити зустрічі по Skype.режимі.

В якій програмі проходить консультація?

З досвідом щоденного використання онлайн платформ, на даний час Skype – фаворит по якості зв’язку. Проте, так, як є різні випадки і буває, що мало місця на телефоні  і встановити програму нема як, то можна провести консультацію навіть в viber, instagram чи whatsapp.  проводити зустрічі по Skype.режимі.

В чому моя унікальність?

Я вмію читати ваші думки)) Жартую. Просто добре відчуває чужі емоції та відчуття. Мені скоріше хочеться написати, чому я подобаюсь своїм клієнтам. Я уважний до їх потреб в роботі, створюю дружню атмосферу та дбаю, щоб клієнт вийшов із кабінету на веселій ноті. Коли проводив опитування серед клієнтів, яку емоцію отримують, то всі, як один сказали спокій. Що мене дуже тішить, бо спокій – відсутність тривог та страхів.

Запишись на консультацію зараз

Як проходять консультації в психолога?

Знайомство

Знайомство одне з одним. Збір інформації.Зміна фокусу.

Якщо пара

Індивідуальна робота з кожним партнером по черзі

Глибина

Виявлення причин

Інсайт

Моя улюблена частина. Тут відкривається щось нове, а проблема зникає

Що з цим робити

Разом із психологом вибирається шлях як рухатись далі.

На кожному етапі

Даються домашні вправи та завдання

Спокій

Консультації закінчились і ви живете новим свобідним життям

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психолог онлайн