Індивідуальна консультація

Індивідуальна консультація

Працюю з наступним:

Запишись на консультацію зараз

Як проходять консультації в психолога?

Знайомство

Знайомство одне з одним. Збір інформації.Зміна фокусу.

Глибина

Виявлення причин

Інсайт

Моя улюблена частина. Тут відкривається щось нове, а проблема зникає

Що з цим робити

Разом із психологом вибирається шлях як рухатись далі.

На кожному етапі

Даються домашні вправи та завдання

Спокій

Консультації закінчились і ви живете новим свобідним життям

Чому варто вибрати мене?

Я вмію читати ваші думки)) Жартую. Просто добре відчуваю чужі емоції. Я уважний до ваших  потреб в роботі, створюю дружню атмосферу та дбаю, щоб клієнт вийшов із кабінету на веселій ноті. Коли проводив опитування серед клієнтів, яку емоцію отримують, то всі, як один сказали: “спокій”. Що мене дуже тішить:)

 

Важливо розуміти, що консультація у психолога може виглядати по різному, оскільки всі ми різні люди і використовуємо різні методи роботи. Якщо ви попадаєте до мене і я взявся за роботу, то я точно приношу результат. В іншому випадку я направлю до спеціаліста, який працює з вашим запитом. Мені важливо бути ефективним, тому працюю лише з тими, кому точно допоможу. Унікальність моя в тому, що я використовую не конкретний метод, а саме ті інструменти, які умісні саме вам, саме в цей момент. Це дало мені досягти 99% ефективності.

Для тих хто не може наважитись

Ви вже тут на сайті, значить хочеться змінити своє життя. Що страшно? Можна боятись із різних причин, але найпоширеніші – страх втрати контролю та страх невдачі. Нам краще залишитись в тому привичному середовищі, де хоть болить, але не страшно. Мені зараз хочеться обняти і сказати, що якщо наважишся там все буде добре. А знаєш чому? Бо я той, хто зробив цей крок і змінив своє життя.. Хоча так було страшно, що 2 місяці йшов до психолога. Напишіть в заявці “Наважився” і я допоможу.

Запишись на консультацію зараз

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Індивідуальна консультація