Психолог для компаній

Для чого потрібен корпоративний психолог?

В Америці це вже багаторічна практика. Було проведено безліч досліджень ефективності підтримки працівників, а саме їхнього ментального здоров’я.

Для прикладу буде простіше змоделювати ситуацію. У працівника Х народилася дитина, і його жінка сказала, що в неї з’явився коханець і вона хоче розійтись. У цьому разі працівник майже повністю втрачає мотивацію працювати. Самостійно людина виходить з таких ситуацій приблизно за пів року, тобто компанія весь цей час утримує працівника з низькою працездатністю. З корпоративним психологом період адаптації до таких змін минає за 1–2 місяці. (Залежить від клієнта. Рекорд — 3 консультації.

Яка вигода мати свого психолога для компанії?

Про цифри збільшення доходу теж змоделюю ситуацію. Працівник Y жахливо не хотів працювати на своїй роботі, хоч абсолютно ствердно говорив, що йому подобається і керівник, і компанія та що йти звідти не хоче. Але водночас він часто брав відпустки й одноденні вихідні: лежав у ліжку й не хотів нічого робити. У компанії постійно горіли дедлайни з його частини роботи. Він змушував себе виконати роботу в останні дні. Під час терапії виявилося, що в нього вмикалася прокрастинація до роботи через конфлікт із батьком. Після пропрацювання цих стосунків працівник Y більше не прокрастинував. Через пів року він очолив команду і став лідом. Досі пишаюся ним. Показники його зросли, а отже, зріс і прибуток компанії.

Налагодивши внутрішні конфлікти працівників, психолог і психотерапевт також допомагають розв’язати міжособові конфлікти всередині компанії. Це дає змогу поліпшити атмосферу в колективі.

З якими запитами працює корпоративний психолог?

Ми працюємо зі всіма запитами, з якими звертаються до психологів і психотерапевтів, бо я підбираю кадри з різних напрямків психотерапії, щоб ефективно допомогти світу ставати кращим.

Засновник центру ментального здоров’я Богдан Збирко

Дізнатись ціну

Тицьни тут
Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психолог для компаній