Онлайн усім

З чим ви працюєте?

Ми підібрали спеціалістів під всі актуальні запити за якими звертаються до спеціалістів. Заповніть заявку і ми підберемо психолога чи психотерапевта під ваш запит. 

Вартість 1000 грн 

Ще кілька років тому консультації з будь-яким спеціалістом онлайн здавалися чимось дивними та неефективними. Однак пандемія змінила ставлення до цього способу комунікації. Зараз послуги такого типу надають безліч фахівців, починаючи від лікарів сімейної медицини та закінчуючи вчителями.

Все більшої популярності набуває також консультація психолога онлайн. Зустріч зі спеціалістом в мережі дає такі ж результати, як і терапія в кабінеті. Адже головне у цьому випадку не одночасна фізична присутність психолога та клієнта у певному приміщенні, а саме спілкування.

У яких випадках варто звернутися до психолога?

Існує думка, що до психолога слід звертатися тільки у надзвичайних випадках: після пережитих нещасних випадків, при фобіях та затяжних депресіях. Це не зовсім так. Варто записатися на зустріч до спеціаліста, якщо:

  1. Ви постійно перебуваєте у стані апатії, не можете сконцентруватися на роботі, впродовж тривалого часу відсутнє бажання займатися улюбленим видом діяльності.
  2. Ви не можете налагодити комунікацію з близькими та рідними.
  3. Ви берете близько до серця зауваження сторонніх людей, важко переживаєте критику.
  4. У вас постійно поганий настрій, і будь-яка дрібниця може змусити вас до агресії чи викликати сльози.
  5. Ви відчуваєте перманентну втому та брак часу, не можете розслабитися та відпочити, через що виникає постійне роздратування.
  6. Ви не можете налагодити стосунки з їжею, переїдаєте або, навпаки, у вас немає апетиту.
  7. Ви не можете самостійно ставити цілі та хоча б частково реалізовувати їх.

Це основні ознаки того, що час звернутися до психолога онлайн. Очевидно, що список значно більший. То ж, коли ви відчуєте, що щось йде не так і вам некомфортно бути на одинці з собою, не зволікайте.

Які результати приносить онлайн консультація з психологом?

Психолог онлайн надає кваліфіковану допомогу людям, які її потребують. Спеціаліст працює за двома основними напрямками: підтримка у розв’язанні проблем та розвиток. Фахівець акцентує увагу на тих аспектах особистості, які заважають людині правильно оцінювати події в житті та приносять ментальний дискомфорт.

Варто зрозуміти, що психолог не знайде безпосереднє рішення для проблеми, але сприятиме усвідомленню того, чому вона виникає та які є можливі шляхи її розв’язання. Кваліфікований психолог застосовує різні методи роботи онлайн, тому може швидко та безпомилково виявити причину виникнення певної неприємної для клієнта ситуації та підкаже, як вирішити пов’язані з нею труднощі.

Чи завжди консультації з психологом онлайн приносять результат?

Результат від зустрічей залежать від бажання клієнта працювати над собою та бути чесним зі спеціалістом. Не важливо, чи це допомога психолога онлайн, чи спілкування відбувається у кабінеті, фахівець і клієнт можуть навіть перебувати у різних країнах. Якщо людина налаштована вирішити свої проблеми, психолог допоможе їй розібратися  з причинами їх виникнення. Існує можливість впоратися з цим завданням навіть за декілька сеансів в мережі.

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Онлайн усім