Для тебе

Працюю з наступним:

Вартість 1000 грн [formConsult]

Чому варто вибрати нас?

Ми допомагаємо вирішити всі актуальні запити на сьогодні. А ще вміємо читати ваші думки)) Жартую. Просто добре відчуваємо чужі емоції. Ми уважні до ваших потреб в роботі, створюємо дружню атмосферу та дбаємо, щоб клієнт вийшов із кабінету на веселій ноті. Коли проводили опитування серед клієнтів, яку емоцію отримують, то всі, як один сказали: “спокій”. Що нас дуже тішить:)

Важливо розуміти, що консультація у психолога може виглядати по різному, оскільки всі ми різні люди і використовуємо різні методи роботи. Якщо ви попадаєте до нас і ми взялися за роботу, то ми точно приносимо результат. В іншому випадку ми направимо до спеціаліста, який працює з вашим запитом. Нам важливо бути ефективними, тому працюємо лише з тими, кому точно допоможемо. Унікальність наша в тому, що ми використовуємо не конкретний метод, а саме ті інструменти, які умісні саме вам, саме в цей момент. Це дало нам можливість досягти 99% ефективності.

Ви вже тут на сайті, значить хочеться змінити своє життя. Що страшно? Можна боятись із різних причин, але найпоширеніші – страх втрати контролю та страх невдачі. Нам краще залишитись в тому привичному середовищі, де хоть болить, але не страшно. Мені зараз хочеться обняти і сказати, що якщо наважишся там все буде добре. А знаєш чому? Бо я той, хто зробив цей крок і змінив своє життя.. Хоча так було страшно, що 2 місяці йшов до психолога. Напишіть в заявці “Наважився” і я допоможу.

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Для тебе