Психолог для пар

Вартість 1500 гр

У житті кожної пари трапляються періоди, коли стосунки між двома людьми не складаються. Часом виявити причину зміни поведінки індивідів у сім’ї непросто. У таких випадках на допомогу приходить психолог для пар. Цей спеціаліст допомагає зрозуміти суть проблеми, а також знайти шляхи її розв’язання.

З якими проблемами допомагає впоратися сімейний психолог

Відчувши, що відносини між вами та партнером стали напруженими і ви не можете знайти спільну мову, неодмінно потрібно звертатися до фахівця. Існує декілька так званих “червоних прапорців”, які символізують про те, що у сім’ї існує проблема:

 • часті сварки та непорозуміння;
 • байдужість та беземоційність одного з партнерів;
 • недовіра та підозри;
 • одному з партнерів постійно потрібне підтвердження любові іншого;
 • життя разом перестало бути комфортним;
 • інше.

Дуже часто перелічені ситуації стають результатом накопичених образ, які замовчуються. Сказати про невдоволення прямо буває важко, і саме з цим допоможе сімейний психолог онлайн чи офлайн. До його завдань входить пошук причини виникнення непорозумінь і конфліктів та її пропрацювання.

Фахівець подбає щоб ви:

 1. Зрозуміли, в чому криється корінь проблеми.
 2. Налагодили стосунки у подружжі або ж навпаки наважилися закінчити їх.
 3. Відпустили зраду та вийшли з позиції жертви.
 4. Навчилися справлятися з образами та обговорювати їх.
 5. Виявили особисті проблеми, які негативно впливають на відносини у родині.
 6. Подолали психологічну залежність від партнера.
 7. Пережили та переосмислили трагічні випадки.
 8. За необхідності потрапили на консультацію до психотерапевта.

Варто зазначити, що психолог підбирає індивідуальний підхід до кожної пари та застосовує відповідні методи роботи. 

Як проходить консультація з психологом для пар?

Сімейні психологи у Львові проводять консультації в мережі або у кабінеті, все залежить від побажань клієнта. Сеанс розпочинається зі знайомства, спеціаліст розпитує подружжя про їхні бажання, цілі та результат, який вони прагнуть отримати в процесі терапії.

Після, фахівець пропонує розказати кожному з партнерів про те, що він відчуває, та в чому, на його думку, полягає проблема. Інколи, слова одного з подружжя стають справжнім відкриттям для іншого. Після такого одкровення, люди починають краще розуміти одне одного.

Можливі також індивідуальні зустрічі клієнтів з психологом. Це дуже важлива частина терапії, адже часто проблеми у спільному житті є наслідком специфічних подій у минулому, наприклад, це може бути травма нанесена батьками у дитинстві. Тому, щоб покращити стосунки варто копнути глибше та детально розібратися з усіма аспектами ментального стану кожного з партнерів.

Психологічні консультації потрібні практично кожному подружжю. Сеанси з досвідченим фахівцем допоможуть стати щасливими та розібратися з давніми проблемами.

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Психолог для пар