Дитячий психолог

УВАГА! Дана сторінка для дітей від 0 – 12 років. Для більш старших дивіться сторінку “для тебе”.

Вартість 600 грн

Часто, помічаючи зміни у поведінці дитини, батьки вважають, що все мине з віком. Однак трапляються випадки, коли необхідно звернутися до спеціаліста. Дитячий психолог ― це фахівець, який об’єктивно оцінює стан ментального розвитку малечі.

Вчасне звернення до професіонала сприяє налагодженню контакту дитини та батьків, допомагає виявити причину змін поведінки та впоратися з ними. 

Записатися на пробну консультацію

Записатися на пробну консультацію

Коли варто звернутися до дитячого психолога?

Трапляються ситуації, коли до дитячого психолога потрібно звертатися уже через кілька місяців після народження. У такому випадку спеціаліст аналізує поведінку дитини, а також манери батьків. Малюку віком до одного року потрібен дитячий психолог у Львові, якщо у дитини бувають часті істеричні напади, або ж маля навпаки не проявляє жодної цікавості до дослідження навколишнього середовища і поводить себе апатично.

Старшим діткам (віком від одного до дванадцяти років) потрібен психолог, якщо дитина:

 • абсолютно не реагує на зауваження батьків;
 • неслухняна, намагається робити дії, які суперечать нормам поведінки;
 • постійно привертає увагу старших;
 • не може адаптуватися до нового колективу у садку чи школі;
 • постійно боїться чогось та має необгрунтовані страхи;
 • поведінка різко змінилася і батьки не розуміють, у чому проблема;
 • мати та батько не можуть налагодити спілкування зі своїм чадом;
 • виникають проблеми під час спроби комунікації з однолітками;
 • немає друзів та товаришів;
 • не може бути на самоті;
 • має симптоми депресії, які спостерігають впродовж тривалого часу.

Це основні поведінкові ознаки, які повинні спонукати батьків звернутися до фахівця. Звичайно, перелічено не всі прикмети, тому якщо вас насторожує будь-що у манерах дитини, звертайтеся до дитячого психолог

Навіщо звертатися до психолога

В Україні не заведено звертатися до психолога, тому що існує думка, ніби це соромно та не приносить результатів. Насправді, консультації з психологом ― це визнаний та дієвий спосіб терапії, надзвичайно популярний у розвинених країнах.

Спеціалісти володіють набором фахових методів дослідження ментального та розумового розвитку людини. За їх допомогою психолог визначає походження проблеми та шукає шляхи її вирішення.

Фахівець також аналізує причинно-наслідкові зв’язки, що включає перегляд таких факторів як: модель виховання, вміння дитини спілкуватися та налагоджувати соціальні контакти та інше. Спеціаліст ставить питання про відчуття малюка під час виникнення певних ситуацій та проводить інші тести. Після консультації психолог пропонує батькам рішення для проблеми, а при потребі скерує до лікаря психотерапевта.

У випадку, якщо вам не вистачає часу возити дитину на зустрічі, не відмовляйтеся від таких послуг. Вихід є, і це дитячий психолог онлайн.

Як вибрати дитячого психолога

Вибір дитячого психолога ― це дуже відповідальне завдання. Перше, на що слід звернути увагу, це те, як довго спеціаліст налагоджує контакти з дитиною. Досвідчений фахівець знайде спосіб зацікавити малечу за кілька хвилин, і в результаті співпраця буде плідною.

Під час запису на консультацію запитайте у спеціаліста, яку освіту він отримав. Пам’ятайте,  що такий фахівець повинен мати вищу освіту в галузі психології, просто курсів недостатньо. Також уточніть, який у нього досвід роботи. 

Дізнатись ціну

Тицьни тут
Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Для дитини