Знайти баланс. Позбуваємося нав’язливих думок. Допомога психолога терапевтичним постом

Боремося з думками далі

Перша нав’язлива думка: «А якщо хуйло виграє війну?»
Дивіться, ця думка нав’язана. Цього не буде, оскільки ми вже у великій перевазі. Погляньте, хто там проти нас воює — школярі та придурки з глибокої дупи. Зламати психологічно таких людей дуже легко, що наша армія успішно зробила. Тільки питання часу, коли ми до кінця виб’ємо тих безглуздих нікчем. Так, вони посилають усе нових і нових деградантів, але в нас купа добровольців, які чекають у резерві, щоб дати їм по шапці. Більш імовірний сценарій — владіміра хуйла ліквідують на уралі, де він тихо згниє, а до російської влади прийде більш адекватна людина й усе закінчиться. Росіяни, які трохи більше мислять, уже говорять про повний колапс у країні, тому смерть хуйла близька. Я в це дуже вірю. Ну, щонайменше заберуть його від влади.

Друга нав’язлива думка: «А якщо загине хтось із моїх рідних?»

У воєнний час це цілком можливо. Я, психолог у безпечному місці, теж працюю над думкою, що можу померти я чи хтось із моїх рідних. Хоча від самої думки все перевертається, розповім, як її забрати. Мозку абсолютно все одно, станеться це насправді чи в уяві. Вам слід у безпечних для себе умовах уявити, що це сталося і що буде далі з вашим життям. Загалом це мало б допомогти зняти тривогу. Якщо ви не можете уявити свого життя без когось, то скоріш за все маєте залежність від нього. Треба ще дослідити. Звичайно, скорбота — це нормально, але ви точно мали б уявити своє життя далі. Рекомендую в такому разі звернутися по допомогу до психотерапевта. На одній з консультацій онлайн я діагностував, що у клієнта велика залежність від мами й дитини; він боїться їх втратити, як і свою бабусю. Це запустило тривогу й порушення сну. Через імагінацію нам вдалося додати клієнтові ресурсності, і він став самостійнішим. Це зняло тривоги й поліпшило сон.

Третя нав’язлива думка: «А якщо я більше ніколи не повернуся на рідну землю?»

Ця думка в багатьох викликає біль. Нині люди, які поїхали за кордон, проходять період адаптації до нового місця, і ця думка дуже поширена. Майте спокій! Ніколи не кажіть «ніколи» )) Це колись закінчиться, і все буде добре. Зараз вам слід пристосовуватися, шукати роботу й можливості для хобі, облаштовувати житло, пробувати щось нове й забезпечувати себе звичними речами. У наступному пості розповім, як адаптуватися до змін.

А яка думка лякає вас?

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Знайти баланс. Позбуваємося нав’язливих думок. Допомога психолога терапевтичним постом