Як полюбити себе?

Як полюбити себе? Як прийняти себе? Як пробачити собі й далі жити щасливо?

Хочу, щоб ви повірили на слово: мета цієї статті – не продати свої послуги, а справді дати алгоритм, який допоможе змінити життя. Я б дякував долі, якби натрапив на це в років 18, хоча моє життя і так було цікаве. Написав статтю радше для тих, хто хоче поліпшити життя, а грошей на психолога не має. Самотужки робити це в рази довше, але якщо є бажання – зробите! Звичайно, рани з дитинства пропрацювати не зможете, та бодай більш-менш унормуєте самооцінку.

Якщо ви читаєте цю статтю, то, найімовірніше, бажаєте вирішити це питання і забути про нього. Хочу приготувати вас до тривалої подорожі. Так, це буде довго, але й дуже цікаво, бо ви щодня відкриватимете в собі щось нове, і це додаватиме енергії рухатися далі. Звичайно, будуть моменти, коли руки опускатимуться, але треба дозволити собі помилятися.

Алгоритм дуже простий:
1. Пробачте собі через занурення в те, що спричинило відчуття провини, і звільніться в минулому через теперішнє.
2. Прийміть свої недоліки. Полюбіть їх. Пропрацюйте моменти самооцінки.
3. Зосередьтеся на своїх плюсах: «Ну, я „туплю” інколи, проте іноді такі мудрі речі говорю».
4. Оточіть себе людьми, які вас люблять. Кожен потребує довкола себе тих, хто показує, як його цінують. Довго думав, де таких знайти. А це стається спонтанно, коли ви постійно десь крутитесь і не боїтеся нових знайомств. Навіть інтроверти можуть бути товариськими. Бо дружба між людьми – це лише спільні інтереси й тепло, яке ви даєте одне одному. По-гейськи прозвучало. Але між чоловіками дійсно є любов: така часом брутальна, але душевна. І це не про геїв – це про друзів.
5. Почніть самі дбати про себе. Напишіть список того, що ви хотіли б отримувати від інших, і давайте це собі самі. Відчуття ідентичні.
6. Позбудьтеся токсичних людей, які вас „з’їдають”. Вони постійно зливають на вас негатив, у них постійно щось трапляється. Ви питаєте: «А що у вас доброго?» і чуєте: «Та нічого доброго немає».
7. Забудьте про шкідливі звички: алкоголь тричі на тиждень, куріння, наркотики, вбивання часу… Займіться саморозвитком. Знайдіть причину, чому це для вас важливо.
8. Придумайте нові корисні заняття. Тренажерний зал – це просто золото в похмурі дні. Звільняє вашу голову від усього. Та й будь-який інший спорт, який вам до вподоби, виконає таку саму функцію. Заведіть щось нове. Не сподобається одне – сподобається інше.

Любові вам і добра!

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Як полюбити себе?