Панічні атаки

Хочемо допомогти вам розібратися з панічними атаками раз і назавжди. У серії двох дописів розповімо все про них і про те, як з ними боротися.

Панічні атаки симптоми мають різні, і їх зазвичай плутають з ознаками хворого серця, проблем з легенями тощо. Люди починають бігати по лікарях і шукати причини. Коли вже обходять усіх фахівців і чують, що то психологічна проблема, то дізнаються про існування панічної атаки та її симптомів. А ще цікаво, що в народі заведено лікувати це медикаментозно, тому лікарі або самі призначають ліки, або відправляють до психіатра, який старається вилікувати симптоми панічних атак таблетками. Звичайно, вони можуть зняти симптоми, але водночас не забирають причин їх виникнення. Вам важливо розуміти, що лікувати панічні атаки правильно в кабінеті психолога чи психотерапевта (чи навіть онлайн, як тепер популярно). Саме так можна вгамувати свої тривоги та страх, що й допоможе позбутися панічних розладів.

Якщо ви загуглили «панічна атака симптоми», то вже, мабуть, марафон по лікарях пройшли та до психіатра звернулись. Хоча, можливо, ви просто вперше стикнулися з цим і хочете дізнатися більше. Розгляньмо все детальніше.

Симптоми панічних атак

  • тахікардія;
  • пришвидшене дихання;
  • тисне в грудях (наче важкість якась);
  • потемніння в очах;
  • дезорієнтація;
  • підвищений рівень тривоги;
  • нудота (рідко, але буває);
  • посилений страх смерті.

У кожного клієнта свій набір симптоматики, але переважно це вказана вище.

Чому виникають панічні атаки?

Панічна атака — це найвища градація страху. Тобто це просто страх. Але чого ми так сильно боїмося? Є страх інстинктивний, а є набутий. Усе зводиться до страху смерті. Наприклад, часто буває, що панічні атаки стаються в транспорті, де начебто мало повітря. Людина панікує, що не встигне вийти чи що їй просто бракне повітря, вона зомліє і на це дивитимуться люди. Це для неї в той момент настільки реалістично, що вона починає панікувати.

Найчастіше панічні атаки стаються в замкнутому просторі: у транспорті, в супермаркеті, вдома. Усе залежить від того, який страх підв’язаний під це, тому причини панічних атак різні. Буває, що перша панічна атака запускає страх повторення її самої, і так людина отримує напад паніки.

Ознаки панічних атак ви вже знаєте. Як зробити так, щоб їх не було взагалі, ми поговоримо в наступному пості. До речі, наш центр прямо спеціалізується на тривогах, страху й панічних атаках. Якщо хочете їх позбутися, заповніть заявку, і ми радо вам допоможемо.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Панічні атаки