Як звільнитись з роботи яку не любиш?

Мільйони людей по всьому світу регулярно стикаються з однією і тією ж спільною проблемою. На жаль далеко не всім щастить з вибором освіти, професії чи, можливо, з місцем роботи, роботодавцем і колективом. Але життя важка штука і його обставини змушують переступати через себе, змушують змиритися і залишатися на тому ж неприємному або навіть ненависному місці.

Все це призводить до депресій, упадку сил, повної відсутності мотивації і бачення навколишнього світу, як чогось цікавого, прекрасного і по-доброму непередбачуваного. Але час минає, життя проходить. І найгірше, що можна зробити, це просто кинути все на самотік або просто скласти руки.
У цій статті я дам тобі ряд порад, які дозволять почати такі бажані, але такі лякаючі зміни. Котрась із них або одразу декілька дозволять зійти з мертвої точки та ініціювати звільнення з роботи за власним бажанням, щоб перестати йти на компроміс, який знищує твою справжню особистість і нахили.

Спробуй пошуткати більш близько і не радикально

Не дивлячись на те, що велика кількість людей бачить свою сферу діяльності або занадто нудною, або монотонною, або нецікавою, або іншим чином не привабливою, можливо, проблема саме в роботі, начальнику або у колективі. КЗПП України досить часто говорить про таке, але слабо регулює психологічні аспекти. 

Не факт, що тобі потрібно відмовлятися від усього досвіду, багажу знань, умінь і іншого. У значній кількості випадків глобальні зміни і перехід на принципово іншу роботу чи в іншу сферу — це не те, що потрібно.

Не бійся звільнитися, але, для початку, спробуй себе у тій же сфері на іншому місці. Або у іншому відгалуженні, де буде можливість користуватися все досвідом усього попереднього життя. Є шанс на те, що ти круто себе проявиш і будеш відмінно себе почувати просто змінивши лише частину обстановки, без радикалізму.

Займись чітким визначення кола своїх інтересів.

Якщо ж ти точно впевнений у тому, що з наявною професією потрібно покінчити, то перше, що потрібно зробити, це сформувати список інтересів. Не потрібно оглядатись на те, що вигідно, а що не вигідно, а також на те, де більше вакансій, а де менше. Потрібно визначитись з тим, що насправді приносить задоволення і якщо не являється хобі, то явно межує з цим визначенням. Заробляти гроші, займаючись своїм хобі, це краще, що може бути у житті. Завдяки цьому праця перетвориться у частину життя і не буде вимушеним обміном часу та фізичних сил на гроші.
А вже це майже на 100% гарантує, що ситуація з бажанням покинути роботу, яку не любиш, не повториться. Тому, розуміючи це, буде напрочуд легко пройти весь порядок звільнення з роботи, без будь-яких ексцесів чи зміни думки на емоціях від бажання не втратити стабільність.

Забудь про роздуми і вагання — дій!

Можна роками розмірковувати, а можна просто взяти і зробити. Тому, дій! Не перебирай варіанти занадто довго. Краще пробувати і помилятися, ніж постійно “прикидати” шанси і не отримати жодного фактичного результату. А перші дії на шляху до нової професії можна зробити навіть до звільнення з роботи, яку не любиш: вивчай нові сфери, ходи на курси, пробуй свої сили за допомогою віддаленого фрілансу. А потім, як тільки зрозумієш те, на що здатен, шукай зразок заяви про звільнення і мерщій заповнюй його.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Як звільнитись з роботи яку не любиш?