Як підтримати людину? 10 фраз підтримки

Психологічна підтримка час від часу потрібна кожному. Звісно, особисто обійняти і заспокоїти близьку людину — це один з найбільш ефективних способів взаємопомочі. Але доволі часто стається так, що надати психологічну допомогу особисто немає можливості. Тому у такі моменти потрібно використовувати максимум інструментів через інтернет або мобільний зв’язок. Навіть на відстані є шанси заспокоїти людину, або навіть надати нові психологічні сили, налаштувавши її на надію, дати віднайти відповідь на питання, що таке психологічна рівновага, знайшовши мотивацію або позбавивши від туги.

Сьогодні мені захотілося б поділитися з тобою 10 хорошими фразами, котрі можуть надати найбільш дієві підтримку із доступних у подібних ситуаціях, коли потрібна психологічна бесіда.

1. Дана складна ситуація — це не перша проблема у твоєму житті. Згадай скільки драматичних моментів було до цього, як ти їх подолав, наскільки вони далекі у думках зараз і як просто про них думати, сприймаючи лише частиною життєвого досвіду. Пройде деякий час і навіть ця криза здаватиметься чимось подібним.

2. Твої неприємності — це лише одна зі сторінок життя. Ти перевернеш її вже найближчим часом, а за нею підуть нові сторінки з безліччю більш цікавих, приємних і глибоких історій.

3. Спробуй поглянути на свої проблеми зі сторони. Так, ситуація не з приємних, але у тебе є все для того, щоб вирішити її і рухатися далі або взагалі не озираючись, або з винесеним досвідом. У тебе є: здоров’я, гарна зовнішність, розум, почуття гумору, цілеспрямованість. Є люди, які б мріяли опинитися на твоєму місці. Тому не можна надто довго сумувати.

4. Життя — це така штука, яка обов’язково, час від часу, наносить удари. Їх отримує кожен, в тому числі і я. Але для того і потрібні близькі люди, щоб пом’якшувати ці удари один одному. Тому допоможи мені допомогти тобі — давай подумаємо, з чого можна почати вирішення проблем, бо наодинці завжди складніше, ніж щиро і разом.

5. Перестань сумувати! Давай спробуємо змінити кислу міміку твого обличчя. Бо я точно знаю, що твоя посмішка — одне з найпрекрасніших і найергійніших явищ, які я бачив у своєму житті. Це наче побачити, як людина починає світитися зсередини. Заради цього варто придумати привід для покращення твого настрою! Ну ж бо, допоможи мені.

6. Спробуй згадати якусь неприємну історію, яка б засмучувала тебе колись на тому ж рівні, як зараз. Хіба зараз, через довгий проміжок часу, вона виглядає настільки яскраво неприємною? Навряд чи.

7. Мої слова — це, можливо, не найкращі ліки від неприємностей, але, мені хочеться бути поруч і хоча б трішки зменшити твою тяжку ношу. Я роблю те, що хотів би отримати колись від тебе у подібній складній ситуації у моєму житті. Відсутність самотності при проблемах — це найкраще, як на мене.

8. Ти — більш смілива людина, ніж тобі здається. Твоя справжня сила — це те, що ти найбільше недооцінюєш. А любов близьких до тебе настільки неосяжна, що тобі просто важко буде уявити це. Не забувай про такі речі.

9. Ніхто не може змінити те, що вже сталося. Але всім нам під силу гідно провести актуальний момент і побудувати майбутнє, у якому у неприємностей буде якнайменше шансів на появу.

10. Я завжди захоплювався твоїм талантом долати негаразди з гумором і витонченістю. Думаю, ти зараз лише трішки посумуєш і надаси мені нові приводи брати з тебе приклад. А якщо ні — то я допоможу тобі завдяки тому, чого навчився у тебе тоді, коли ти був трішки більш стійким.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Як підтримати людину? 10 фраз підтримки