Чому мене ніхто не любить?

Речення, яке звучить, як “Чому мене ніхто не любить?” — це одне з основних питань, якими переймається більшість особистостей хоча б раз у житті. Людина — соціальні істота і її відчуття самореалізації багато в чому залежить від успішності серед собі подібних, особливо з точки зору відчуття того, що її люблять в якості партнера чи друга по життю. Кохати когось або захоплюватися кимось не важко. Але досить часто це відчуття невзаємне і після 2-3 невдач з почуттями або намаганням просто стати комусь гарним товаришем, руки відверто опускаються.

Саме тоді ми починаємо думати про те, що нас ніхто не любить. Як би ми не старалися, які б гарні справи не робили, як би не змінювали свою особистість — все марно. Принаймні так здається. Але насправді це просто смуга невдач, яка у когось довша, а у когось коротша. Хоча є і люди, які взагалі з нею не стикаються. Але ж не всім вигравати в лотерею. 🙂

Тому у цій статті я розкажу, чому ж тебе ніхто не любить. Точніше, не так. Я розкажу про те, чому ідеальна кіношна любов від оточуючих — це взагалі утопія, або велика удача.

Більшість людей взагалі не вміє безкорисно кохати або бути вдячними

Це істина, про яку багато хто не знає, а інша частина не хоче вірити. Люди скажуть дякую, вони посміхнуться, вони створять приємну атмосферу, але тільки заради того, щоб зафіксувати вигоду. Егоїзм — це переважаюча якість більшості людських особистостей. Їх інтерес до вас буде проявлятися лише тоді, коли ви надто цікава, харизматична чи вигідна для спілкування людина, яку просто неможливо не помічати.

Тому не дивно, що з більшістю не виходить ніяке справжнє кохання чи щира дружба. Але, як можна помітити, успіх і любов також можуть бути оманливими і лише до моменту, поки ви не втратите те, в чому вигідні.

На світі дуже мало людей, які не шукають у коханні користі і приємних умов

Любити за щось — це норма. Любити не дивлячись ні на що — дивина. Навіть більшість батьків люблять своїх дітей лише за щось, а не просто так. Тому не перейматеся через те, що вас не люблять, а просто прокачайте те, за що в вас можна буде закохатися. Можливо це не надто романтично, але досить дієво.

Люди різні — проста істина

“Мене ніхто не любить” — це егоїстична заява. А ви впевнені, що саме ніхто? Навряд чи ви перебирали надто багато варіантів. Те, що вас не любить колектив із 20 людей абсолютно не означає, що завтра вам не пощастить і ви не знайдете колектив із 50 людей, які будуть вас обожнювати. Пробуйте, змінюйте кола людей, оточення, займайтесь різними речами у різних місцях.

Залишити коментар

Адреса
Адреса
м. Львів, вул. Чорновола 63, офіс 200
Телефон
Телефон
facebook
instagram
youtube
telegram
viber
Чому мене ніхто не любить?